dolex
10 بهمن 1401 - 09:01

شهیدیدالله خزایى: صلح و سازش با دشمن مفهومی برای ما ندارد

شهیدیدالله خزایى در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «ما جنگیدیم که میهن اسلامی‌مان را از زیر یوغ استعمارگران رها کنیم و ارزش‌هاى والاى اسلام را جاودان نگهداریم و تا آن را به ثمر نرسانیم صلح و سازش معنى و مفهومى براى ما نخواهد داشت».

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر افتد.

3884/ تبرک لحظاتمان با شهیدیدالله خزایى

بسم الله الرحمن الرحیم
ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

با سلام و درود بر حضرت خاتم الانبیاءمحمد(ص) و ائمه اطهار(ع) و حضرت حجت ابن الحسن المهدى(عج) و با درود بر نایب مهدى حضرت امام خمینى و آرزوى پیروزى نهایى رزمندگان کفرستیز اسلام و با سلام به روان تابناک تمامى شهداى اسلام و خانواده‌هاى معظم شهدا که به فرموده امام عزیزمان چشم و چراغ این ملت هستند.

برادران و خواهران و شما امت شهیدپرور و حزب‌الله سخنم با شماست شما که همیشه و در همه حال براى اسلام و به خاطر استقرار جمهورى اسلامى و تثبیت ولایت فقیه و حفظ آن احساس مسئولیت می‌کنید و براى به ثمر رساندن اهداف مقدس انقلاب اسلامى دل می‌سوزانید و رنج و مشقات زیادى را متحمل می‌شوید و در برابر مصایب و مشکلات همچون کوه استوار مقاوم ایستاده‌اید تا اینکه با اراده و ایمان استوارتان تاریخ خونرنگ اسلام را به اینجا رسانده‌اید شما که با هوشیارى و بیدارى و با اطاعت از رهبرى پیامبرگونه امام بزرگوارمان توطئه‌هاى ابرقدرت‌هاى شیطان را یکی پس از دیگرى در هم کوبیدید و هیچ روزنه امیدى براى آنها باقى نگذاشتید و حال که در این برهه حساس قرار گرفته‌ایم مبادا عناصر ناباب در لباس‌هاى مختلف تحت عنوان احزاب و گروه‌هایى دست پلیدشان را دراز کرده و خداى ناکرده در میان شما شکاف ایجاد نمایند یا اینکه از رهبر بزرگوارمان جدا نمایند.

بدانید هر حرکتى که بخواهد جبهه‌هاى نبرد حق علیه باطل را سرد نگاه دارد و خلاف دستور حضرت امام صورت گیرد محکوم است و باید در هم کوبیده شود چراکه ما در این جنگ گرانبهاترین و بهترین عزیزانمان را از دست داده‌ایم تا اینکه اسلام و میهن اسلامی‌مان را از زیر یوغ استعمارگران رها کنیم و ارزش‌هاى والاى اسلام را جاودان نگهداریم و تا آن را به ثمر نرسانیم صلح و سازش معنى و مفهومى براى ما نخواهد داشت.

امروز سرور شهیدان حسین بن علی(ع) به این چنین یاران استوارى که در راه او براى به ثمر رساندند هدف او از جان و مال تمام هستى خویش می‌گذرند و جانفشانى می‌کنند و پاسخ هل من ناصر ینصرنى اش را در این برهه از زمان از رزمندگان اسلام دریافت می‌کند.

خدایا! تو خودت گواه باش که بنده بدون هیچ گونه تمایل به دنیا قدمم را به سوى تو برمی‌دارم و به میدان‌هاى نبرد می‌روم به این نیت که تکلیفى را که بر عهده‌ام گذاشته شده ادا کنم و اگر نبودم در آن زمان، حالا حسین را یارى کنم تا اینکه بتوانم رضاى تو را به جا آورم و اگر در این راه شهید شدم و این سعادت را پیدا کردم میل ندارم آنهایى که اسیر دنیا و دنیاپرستى هستند در تشییع و تدفینم شرکت کنند مگر اینکه براى یک مرتبه هم که شده اسلحه بر دوش در میدان رزم حضور یابد.

امروز هر رزمنده اى که در میادین نبرد در خون خویش می‌غلتد و به عشق واقعى خویش می‌رسد پیامش براى دیگر برادران این است که امام عزیزمان را تنها نگذارید جبهه‌هاى نبرد حق علیه باطل را خالى نکنید از دستاوردهاى انقلاب اسلامى خوب حفاظت کنید و تا استقرار عدل و عدالت در جهان و ظهور آقا امام عصر(عج) همیشه بیش از پیش خود را براى رزم و حضور در میدان‌هاى جنگ و جهاد مهیا کنید.

خانواده‌ام را سلام مى رسانم و از همگى شما طلب عفو و بخشش را دارم و اگر که بنده شهید شدم و به فیض عظیم شهادت نایل آمدم براى من مخارج سنگینى را متحمل نشوید.

پایان پیام/ 89001/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1006742