dolex
10 بهمن 1401 - 14:22

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی: 2 هزار مدرسه خراسان رضوی به اقلام آموزشی تجهیز می شود

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با اداره‌کل آموزش و پرورش در راستای تجهیز 2 هزار اقلام آموزشی مدارس سطح استان خبر داد.

سرهنگ پاسدار داریوش کوکبی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مشهد، اظهار کرد: طی جلسه‌ای با مدیرکل آموزش و پرورش استان، تفاهم‌نامه‌ای در قالب همکاری بسیج  سازندگی با اداره کل آموزش و پرورش مبنی بر تجهیز ۲ هزار مدرسه محروم دوره اول ابتدایی به اقلام آموزشی در خراسان رضوی بسته شد.

وی با اشاره به مفاد تفاهم نامه همکاری در تجهیز مدارس محروم دوره اول ابتدایی استان که هر نهاد ۵۰ درصد کار را به عهده گرفتند، ادامه داد: این اقلام آموزشی شامل اسکلت انسان، کره زمین، نقشه کشور، نقشه استان، بنر آموزشی نماز، ساعت دیواری، عکس امام و رهبری، لوح آموزشی حروف الفبا است که همزمان با دهه فجر امسال تا مهر سال آینده انجام می شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی در پایان یادآور شد: امیدواریم کارهای به گونه‌ای پیش رود تا ان‌شاءالله در اول مهر دانش آموزان مدارس مناطق محروم استان بتوانند از این اقلام آموزشی نهایت استفاده و بهره را ببرند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1007557